/095/ 782 12 46

ПОСЛУГИПОРТФОЛІО ЦІНИ ЗАМОВЛЕННЯ СТАТТІ


РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ ТА ФІРМОВОГО СТИЛЮ

 

Студія дизайну "ЛогоМаркет" - це розробка логотипу від А до Я у Києві з досвідом у 17 років та величезним портфоліо біля 1000 робіт і вартістю від 350 грн. Ми здатні створити для Вашої компанії впізнаване обличчя - логотип та на його основі - фірмовий стиль, який на довгі роки стане невід'ємною частиною успіху Вашого бізнесу.

Прийнятна ціна створення логотипу разом з відмінною якістю - наша перевага. Якщо Ви перегляньте пропозиції інших компаній щодо створення логотипів, то переконайтеся, що кращого співвідношення Ціна-Якість на сьогоднішній день не існує. Чому? Тому що у нас Ви платите лише за логотип, у ціну якого НЕ включається зарплата секретаря, менеджерів, оренда дорогого офісу та інші супутні витрати. При цьому наша студія має всі реєстраційні документи і може укладати офіційну угоду на надання послуг графічного дизайну з юридичними та фізичними особами, яка повністю захищає Ваші інтереси.

логотип
создание логотипа
логотип киев
разработка логотипа
создание логотипов

Також ми зможемо розробити логотип та корпоративний фірмовий стиль - це сукупність візуальних, графічних та текстових елементів, що ідентифікують належність до конкретної компанії та відрізняють її від конкурентів.

Додаткові послуги:

• розробка назв компаній чи товарів;
• розробка слоганів та рекламних текстів;
• полиграфічна продукція(буклет, флаєр, упаковка т.п.)

Якщо Ви вирішили, що настав час створити логотип своєї компанії, то ви можете ознайомитися з порядком робіт.

На логотип ціна визначається залежно від кількості запропонованих варіантів.

 

Останні роботи


Шоколад
"7 сторін моєї любові "

 

© Студія «ЛогоМаркет», 2007-2023 створення і розробка логотипу та фірмового стилю
+38 /095/ 782 12 46